FAVORI START-UP’INIZ İÇİN OY KULLANIN


Kodeco Tasarım Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti KODECO temiz enerji ve akıllı teknolojilerle geleceğin ulaşım çözümlerini geliştirmek amacıyla kurulmuş bir tekno-girişim firmasıdır. İlk olarak güneş enerjili ECOTOUR aracını pazara sunan ekip, şuan ECOMOD (connected mini) ve OTOMOD (autonomous drive) araçlarının geliştirilme çalışmalarını yürütmektedir.
AYVOS Bilgi Teknolojileri Yazılım Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. AYVOS Bilgisayar Vizyonu çağında otomatik öğrenme, yapay nöral ağlar ve derin öğrenmeye dayalı olarak katma değerli görüntü işleme yazılımı ve otomasyon sistemleri geliştirir.
Bead Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. BEAD, gerçek zamanlı doluluk verilerini işleyerek binanızın enerji yönetimini, pazarlama stratejilerini ve operasyonlarını analiz eden, optimize eden ve işleten yapay zeka tabanlı birsistemdir.
BEWELL TECHNOLOGY SAN. TİC. A.Ş. Bewell Technology 2017 yılında ArGe faaliyetleri yürütmek ve uygun yazılım çözümleri bulmak için kurulan bir bilgi ve iletişim teknolojileri şirketidir. Farklı sektörlerde ve boyutlardaki şirketler için iş süreçlerini organize eden yazılımlar geliştirir. Müşterilerimize optimum çözümleri sunmak için en son teknolojileri yakından takip eden ve farklı disiplinlerden gelen yenilikçi, açık fikirli ve heyecanlı bir kadromuz vardır. Şirketimiz Dijitalizasyon, Yapay Zeka, IoT, Akıllı Havalimanı, Akıllı İmalat, Akıllı Tarım, Akıllı Şehirler, Lojistik ve Endüstri 4.0 alanlarında faaliyet gösterir.
Canbay Systems Yapay Zeka destekli Havayolu ERP (Enterprise ResourcesPlanning) yazılımlarını sizler için 14 yıl senedir geliştirmekteyiz. Bu sayede havacılık sektöründe yeni bir kulvar açtık.
Sizin için İstanbul Teknokent Ar-Ge Merkezi'nde çalışmaya devam ediyoruz.
Rent 'n Connect Rent’n Connect gezginler için Cep Wi-Fi cihazı ve ilave hizmetler sunan bir seyahat teknolojileri şirketidir. Londra, Berlin ve İstanbul’daki ofisleri ve 4G hızında kapsama alanı, gerçekten limitsiz veri, 10 cihaza kadar paylaşılabilen güvenli bir bağlantıyla Rent’n Connect 130’dan fazla ülkede veri hizmetleri sunar.
inMapper (Mihmandar Bilgi Teknolojileri A.Ş.) İçerideki Yol Göstericiniz; AVM, havalimanı, ofis gibi büyük yapılar için iç mekân harita, navigasyon ve arama platform
SADE TEKNOLOJİ A.Ş. SADELABS yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmak için kablosuz teknolojileri kullanan ve müşterilerinin IoT uygulamaları ile işlerini geliştirmelerini sağlayan bir şirkettir
SKYSENS TEKNOLOJİ A.Ş. Skysens 2015’te kurulan ve endüstri odaklı wireless IoT çözümleri üzerinde uzmanlaşmış bir teknoloji şirketidir. Kendi eşsiz yazılımları, donanımları ve tasarımlarıyla uçtan uca kapsamlı ve ölçeklendirilebilir IoT çözümleri sunan Skysens, dünya çapında en hızlı büyüyen wireless IoT şirketlerinden biri olmuştur.
DELTA Akıllı Teknolojiler A.Ş. Teknolojiyi kullanarak ve geliştirerek müşterilerimizin iş potansiyellerini destekleyen ve topluluğun yaşam kalitesini arttıran yenilikçi BT çözümleri geliştiririz. Mobil ve web tabanlı uygulama geliştirme konusunda uzmanlığımız vardır.
Emse Elektromekanik Sistemler Endüstrisi Mühendislik ve Tic. A.Ş. Emse A.Ş. endüstriyel “Bilgi Teknolojileri Uygulamaları” konusunda uzmanlaşmış Türkiye merkezli bir araştırma ve geliştirme şirketidir. 1987’den beri gururla dolu 30 yıl boyunca “misyonumuz” her zaman “katma değerli yeni tasarımlar yaratmak” olmuştur, ki normalde her türlü ticari faaliyetin ‘’vizyonu’’ bu olmalıdır. Bir ‘’ilk adım’’ üretim firması olarak, sadece kendimize ait insan ve finans kaynaklarımızla, araştırma ve geliştirmeden, tasarıma, mekanik ve eletronik üretimden, yazılım geliştirmesine ve satış sonrası bakıma kadar uzanan geniş yelpazeli bir faaliyet ağımız bulunmaktadır.
XENA VISION YAZILIM SAVUNMA A.Ş. Xena Vision «Faaliyet Tanıma» ve «İnsan Davranışı Analizi» konularında çalışır. Kişisel yaşam kalitesini arttırmak için insan faaliyetlerini dijital ortama aktarırız. Şirket olarak size doğrudan acil durumu yakalamanın akıllı bir yolunu sunarız. Akıllı Acil Durum Tanıma Sistemiz ile her saniye daha önemlidir.
Ones Bilişim Teknolojileri A.Ş. Ones Technology tek bir sistem içinde en üst seviyede güvenlik çözümleri sağlayan biyometrik ve kart tabanlı eşsiz bir güvenlik çözümü altyapısı geliştirmiştir. Sistemimiz ve çözümümüz hâlihazırda Türkiye’deki üst düzey kritik devlet projeleri, askeri ve özel ulusal projelerde kullanılmaktadır. BioAffix hem Linux hem Windows platformlarında Centre Biometric Authentication Software ve Endpoint Software Agency ile uçtan uca güvenli bir biyometrik kimlik tanımlama altyapısı sunar. Windows Logon, Web veya Masaüstü Uygulamaları, Citrix ve biyometrik fiziksel erişim kontrolü ve zaman katılım sistemleri, entegre ve yüksek güvenlikli Donanım Güvenlik Modülü (HSM) ve çift katmanlı SSL-tabanlı iletişim altyapısı için en gelişmiş ve güvenli biyometrik yazılım yapısına sahiptir.
Redhorizon Teknoloji A.Ş. AvioVR sanal gerçeklikle desteklenen bir uçuş fobisi tedavisi programıdır. Tümüyle klinik psikologlar tarafından yürütülen AvioVR, uçuş anksiyetesi için hızlı ve kalıcı bir tedavi olanağı sunar.
Bagaj Teknolojik Emanet ve Teslimat Çözümleri A.Ş. Bagaj, müşteriler ve işletmeler için talebe dayalı, yenlikçi ve çok yönlü bir hizmet platformudur ve depolama ve teslimat işlemleri için ekonomik ve yüksek kalitede hizmetler sunar. Dolaplar talep üzerine sağlanabilen Bagaj uygulaması veya API’ler üzerinden yönetilebilir ve kiralanabilir.
Mindsay 2016 yılında kurulan Mindsay, SaaS tabanlı, etkileşimli, yapay zekaya sahip, sohbet ve ses robotları serisi geliştirmiştir. Etkileşimli yapay zeka çözümlerimiz büyük şirketlere müşteri hizmetleri operasyonlarını geliştirmede yardımcı olurken destek masraflarını da kontrol altında tutmaya odaklıdır. Mindsay teknolojisi ile inşa edilen bu etkileşimli birimler internet sitelerine, mobil uygulamalara, Facebook Messenger, WhatsApp ve WeChat gibi sosyal medya arayüzlerine ve Amazon Alexa ile Google Assistant gibi akıllı yardımcılara eklenebilir.
Finalcad Finalcad, en iyiyi inşa etmenize yardımcı olmak için türü, büyüklüğü veya yerinden bağımsız olarak tüm inşaat projelerini, doğrudan sahadan, gerçek zamanlı yönetmek için tasarlanmış bir ortak kullanım platformudur.